Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

Darmowe maseczki i ekotorby oraz akcja "Zielony Zakątek" - KIS w Mońkach

  • audio

W ramach projektu KIS w Mońkach realizowanego przez OWOP we współpracy z MOPS w Mońkach, odbyło się kilka udanych inicjatyw społecznych:

  • „Od KIS dla mieszkańców Moniek” 29.05.2020r - uczestnicy uszyli i rozdali ponad 300 maseczek ochronnych wielokrotnego użytku dla mieszkańkców Moniek. Pierwsze sztuki maseczek zostały rozdane radnym Rady Miejskiej w Mońkach podczas Sesji Rady Miejskiej w dniu 8 maja 2020r.
  • EKOTORBY - 29 i 30 lipca 2020r pod centrum handlowym przy ul. Białostockiej/Dworcowej w Mońkach, rozdano ekologiczne torby na zakupy. Każdy kto przyniósł co najmniej 10 nakrętek po napojach otrzymał w zamian solidną płócienną torbę, w środku której znajdowały się ulotki z kilkoma praktycznymi poradami w jaki sposób unikać powstawania śmieci w domu.
  • „Zielony Zakątek” - inicjatywa polegała na zagospodarowaniu (przygotowaniu terenu 23.07.2020r i wykonaniu nasadzeń 28.07.2020r) części skweru przy tablicy upamiętniającej 100 – lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wygląd skweru bardzo się zmienił i dotychczasowe miejsce spotkań i odpoczynku mieszkańców Moniek zyskało piękny nowy wygląd.
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
Wezel wsparcia
text