Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

POZA CZAS - Sesja zdjęciowa - "Senior-Lider-Obywatel"

POZA CZAS - Sesja zdjęciowa autorstwa Katarzyny i Michała Hellerów,
w ramach projektu "Senior -Lider - Obywatel"
finansowanego ze środków Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

"Zdjęcia do tego projektu trwały cztery miesiące: od sierpnia do listopada. Zaczynaliśmy w upale, kończyliśmy smagani jesiennym wiatrem. Produkcja sesji plenerowych z dużą ilością oświetlenia, kostiumów, rekwizytów, to spore wyzwanie logistyczne. Zawsze się coś sypie, nie spina, nie działa. Zapewne prace jeszcze bardziej by się przeciągnęły gdyby nie niezwykli modele: gotowi zawsze, wszędzie i na wszystko. Dojechać na sesję pociągiem, autobusem - nie ma problemu! Wejść na śliską kładkę z zawrotami głowy - dlaczego nie? Co z tego, że pada, że korzenie, że łąka dziurawa - da się! Niezłomni, zaangażowani, energiczni, pogodni... Jednym słowem... młodzi! Dziękujemy wszystkim! Udowodniliście nam, że PESEL nie ma najmniejszego znaczenia. To tylko ciąg cyfr, które nie określają ani godzin ani lat."

Kasia i Michał Hellerowie

Sesja zorganizowana we współpracy z: Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa w Supraślu (pomieszczenia), Rodzinnymi Ogródkami Działkowym im. Żwirki i Wigury w Białymstoku (plenery), Operą i Filharmonią Podlaską (kostiumy).

 

audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
audio
Wezel wsparcia
text