Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

Podlaskie Forum Pełnomocników

Podlaskie Forum Pełnomocników ds. organizacji pozarządowych jest przestrzenią do wspólnej edukacji i wymiany doświadczeń, platformą konsultacyjno- edukacyjną.

Najważniejszym celem działania Forum jest podnoszenie wiedzy i umiejętności osób odpowiedzialnych w gminach i powiatach naszego województwa za nadzór i współpracę z organizacjami, wymiana doświadczeń oraz poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań realizacji zadań publicznych we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Forum spotyka się conajmniej 3 razy w ciągu roku. Jego członkiem może zostać każda osoba, która zadeklaruje pisemnie swój udział w Forum oraz przedstawi zgodę kierownika jednostki. Zaplecze merytoryczno - organizacyjne Forum zapewnia Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, jego działania koordynuje Agnieszka Olender.

W załączeniu/ poniżej statut i deklaracja

Kontakt: Agnieszka Olender