Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

„Aktywni sąsiedzi” - Program Regrantingowy

Wersja PDFWersja PDF

Ogłaszamy konkurs regrantingowy „Aktywni sąsiedzi”!

Do wykorzystania 45 000 zł na inicjatywy integrujące społeczności lokalne.
Maksymalna wysokość jednego projektu to 4 000 zł.

Od 1 października do 15 listopada na białostockich osiedlach będzie można realizować działania sąsiedzkie. Sfinansujemy pomysły, które zaktywizują mieszkanki i mieszkańców Białegostoku.
Projekty realizowane w ramach Programu mogą dotyczyć sportu, kultury (np. zajęcia artystyczne, wystawy, koncerty w parkach), rekreacji i innych działań, które przyczynią się do pogłębiania więzi sąsiedzkich i rozwijania wspólnot lokalnych.

Wnioski można składać od 5 września do 25 września 2019 roku.
W programie mogą wziąć udział: organizacje pozarządowe, czyli stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, a także stowarzyszenia zwykłe oraz organizacje kościelne.
Szczegółowe informacje oraz cała dokumentacja konkursowa poniżej DO POBRANIA oraz na portalu miejskim www.cas.bialystok.pl.

Operatorem Programu jest Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych. Pomagamy w zakresie przygotowania projektów i ich realizacji.
Zachęcamy do kontaktu z Małgorzatą Bobryk i Katarzyną Łotowską w biurze projektu ul. Modlińska 6 lok. U3 tel. 85 675 21 58, email: malgorzata.bobryk@owop.org.pl, katarzyna.lotowska@owop.org.com

Status realizacji projektu: 
Projekt zakończony