Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

Polityki publiczne europejskiej jakości

Wersja PDFWersja PDF

Celem głównym projektu jest zwiększenie kompetencji oraz jakości i efektywności działania 560 pracowników/czek instytucji odpowiedzialnych za kreowanie i/lub wdrażanie polityk publicznych na szczeblu lokalnym w zakresie: współpracy administracji z ngo, wsparcia przedsiębiorczości społecznej lub prowadzenia konsultacji społecznych.

Czas realizacji: od 01.03.2016 roku do 31.08.2017 roku.
Wartość projektu: 4 555 880,59 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 4 295 739,81 zł.

Biuro Sieci SPLOT z siedzibą w Warszawie - prowadzi rekrutację uczestników/czek z obszaru województw: łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie, podkarpackie

  • Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych z siedzibą w Elblągu prowadzi rekrutację uczestników/czek z obszaru województw: warmińsko – mazurskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie i kujawsko-pomorskie
  • Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych z siedzibą we Wrocławiu prowadzi rekrutację uczestników/czek z obszaru województw:  dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie.
  • Ośrodek  Wspierania  Organizacji  Pozarządowych  z  siedzibą w Białymstoku prowadzi rekrutację uczestników/czek z obszaru województw:  lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie, małopolskie

Do udziału w projekcie zapraszamy przedstawicieli/ki organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego (w tym: jednostki organizacyjne lub komunalne osoby prawne) oraz organizacji pracodawców/ związków zawodowych.
Uczestnicy/czki dzięki udziałowi będą mieli/ły możliwość poznać nowe metody i techniki pracy, wymienić się doświadczeniami z innymi osobami pracującymi w podobnym obszarze w jednym z krajów UE. 

Wszelkie szczegóły dotyczące  warunków udziału w projekcie znajdują się w regulaminie rekrutacji.
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy do projektu i przekazać go do właściwego ze względu na województwo biura projektu wraz z wymaganymi dokumentami.

UWAGA! Z dniem 1 września zostaje zawieszona rekrutacja przedstawiceli organizacji pozarządowych z woj. podlaskiego oraz lubelskiego z powodu wyczerpania limitu miejsc.

Szczegółowe informacje w Ośrodku Wspierania Organizacji Pozarządowych
Tel. 85 675 21 58 oraz e-mail: rekrutacja@owop.org.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa IV „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa”, Działanie 4.2 „Programy mobilności ponadnarodowej”.

Status realizacji projektu: 
Projekt zakończony
Zobacz także: