Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

Program RITA – Przemiany w regionie

Wersja PDFWersja PDF

Wizyta przygotowawcza w Azerbejdżanie w ramach grantu wyjazdowego

Idea grantu wyjazdowego w ramach programu RITA:
„Polskie organizacje pozarządowe w realizacji swoich projektów z partnerami z innych krajów często spotykają się z wyzwaniem znalezienia środków na wyjazdy zagraniczne. Wyjazd do partnera w ramach projektu to nie problem, ale inne wizyty np. w związku z planowaniem projektu, podsumowaniem jego rezultatów czy udział w zagranicznych konferencjach, które również są potrzebne, pomagają wzmacniać i rozwijać partnerstwo, często związane są z kosztami, które przychodzi opłacać z własnej kieszeni. Program RITA wychodzi naprzeciw tym potrzebom i stwarza możliwość wyjazdu polskich reprezentantów NGO do krajów objętych programem, tj.: Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mołdawii, Rosji, Tadżykistanu, Ukrainy i Uzbekistanu.”

Partnerzy: “Educated Society” Support to Modern Education Public Union (Baku, Azerbejdżan)
Okres realizacji: 28.07. - 01.08.2019
Wartość przyznanego grantu: 4 818,00 zł

Wizyta przygotowawcza była współfinansowana przez Fundację Edukacji dla Demokracji operatora Programu RITA – Przemiany w regionie

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych zaaplikował do programu o grant wyjazdowy, w celu osobistej konsultacji wniosku projektowego przed jego złożeniem oraz wzmocnienia współpracy z nowo poznaną organizacją partnerską z Azerbejdżanu.

Rezultatem wyjazdu była wstępna wersja wniosku aplikacyjnego (złożona w październiku do grantodawcy) i podjęcie wszelkich niezbędnych ustaleń w zakresie dalszej pracy nad wnioskiem aplikacyjnym i wdrażaniem projektu.

Status realizacji projektu: 
Projekt zakończony