Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

Świetlica środowiskowa w Grajewie

Wersja PDFWersja PDF

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych (Lider), Miasto Grajewo/Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie (Partner)
realizują projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.
„Świetlica środowiskowa w Grajewie”

Cel projektu: Wsparcie rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w rozwoju i samodzielnym wypełnianiu funkcji społecznych poprzez pomoc w zakresie opieki nad dziećmi dzięki utworzeniu i prowadzeniu świetlicy środowiskowej dla 20 dzieci (11M, 9K) w wieku 6 -15 lat  z terenu miasta Grajewo w okresie od 01.02.2020 do 31.07.2021 r. (projekt przedłużony do 31.12.2021r.)

Świetlica to przyjazne miejsce dla dzieci i młodzieży szkolnej. Młodzi ludzie mogą tu rozwijać swoje zdolności, odkrywać talenty i poszerzać zainteresowania. Świetlica jest miejscem integracji z rówieśnikami, gdzie można dzielić się swoimi problemami, radościami, smutkami i sukcesami. Tu nie ma miejsca na nudę, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego i spędzi miło czas.

W ramach działania świetlicy oferujemy wsparcie opiekuńczo-wychowawcze, konsultacje logopedyczne i psychoterapeutyczne, zajęcia wyrównawcze, zajęcia kompetencji kluczowych (Akademia Umiejętności Społecznych, Akademia Informatyka i Programisty, Akademia Matematyka), zajęcia kulinarne, zajęcia sportowe, działania kulturalno-integracyjne (kino, dzień dziecka, spotkanie wigilijne). Zajęcia będą prowadzone w grupach w zależności od wieku dzieci, ich potrzeb i możliwości.

Dofinansowanie projektu z UE: 381 478,25 zł.

Regulamin oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania poniżej ⇒

Status realizacji projektu: 
Projekt zakończony