WSCHÓD LIDERÓW - Podlaskie i świętokrzyskie - przywództwo pod lupą

Wersja PDFWersja PDF

Zapraszamy na spotkanie
"Podlaskie i świętokrzyskie - przywództwo pod lupą"
27 maja 2021r godz. 18:00

75% członków zespołów organizacji pozarządowych pozytywnie oceniło działania swoich liderów podczas ostatniego roku. Czy to znaczy, że mamy liderów na trudne czasy? Takich, którzy potrafią stawić czoła kryzysowi i działać mimo trudności? Jakiego wzmocnienia potrzebują teraz lokalni liderzy?

Po roku pandemii OWOP wspólnie z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach rozpoczyna projekt „Wschód liderów" – zamierzamy wzmocnić przywództwo i organizacje społeczne w województwach podlaskim i świętokrzyskim.

Gośćmi spotkania będą:

  • Marta Gumkowska ze Stowarzyszenia Klon/Jawor, która przeprowadziła badania na temat działalności organizacji pozarządowych w okresie pandemii i opracowała raport na ten temat;
  • Wioletta Piwowarska – liderka z województwa świętokrzyskiego, która prowadzi Fundację Pasjodzielnia w Staszowie i jest absolwentką programu Liderzy dla Młodzieży;
  • Karol Świerzbin - lider z województwa podlaskiego, prezesem Stowarzyszenia Kulturalnego Kostroma, który wspiera organizacje pozarządowe w Suwałkach i jest absolwentem Programu Liderzy PAFW.

Skonfrontujemy dane z badań z doświadczeniami naszych absolwentów. Zapraszamy na spotkanie z raportem i z historiami liderskimi. Zapraszamy do zadawania pytań, do opowiedzenia o swoich doświadczeniach i do posłuchania.

Zapisy poprzez formularz online: https://forms.office.com/r/ZAdCbxF4Nm