Komunikat o błędzie

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/owoporg/domains/owop.org.pl/public_html/public/includes/file.phar.inc).

Katarzyna Łotowska

Funkcja: Członkini Zarządu, pierwsza prezeska stowarzyszenia, koordynatorka projektów, doradczyni, konsultantka, trenerka II st. Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, ekspertka Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej.

Po wielu nieskutecznych próbach odnalezienia radości z wykonywanej pracy, dwadzieścia pięć lat  temu odkryłam trzeci sektor i szybko poczułam, że to właściwe miejsce. Cenię sobie niezależność, samodzielność, możliwość kreatywnego rozwiązywania problemów. Za to z trudem uginam się pod ograniczeniami procedur, na szczęście w OWOP są osoby, które lepiej się w ich gąszczu poruszają. Inspirują mnie ludzie, a spotkania i rozmowy to dla mnie najsilniejszy impuls do działania. Bywam uparta (w wersji oficjalnej: konsekwentna) i trudno mnie złamać, za to łatwo zranić. W wolnym czasie czytam, gotuję, oglądam filmy, spotykam się z rodziną i przyjaciółmi. Relaksuje mnie widok wody. Raczej dużej. Uwielbiam podróże, choć nie wyobrażam sobie życia poza Białymstokiem. Chciałabym kiedyś polecieć balonem, ale strasznie się boję wysokości. Myślę, że życie byłoby lepsze, gdybyśmy byli bardziej uważni i życzliwi.

katarzyna.lotowska@owop.org.pl